TPL Trading – přibrzdíme u vás

Společnost TPL Trading (Truck Part Line Trading) byla založena v roce 1995 a od počátku byla zaměřena především na brzdy a brzdová obložení pro nákladní automobily. Oblast brzd byla postupně rozšiřována o zabezpečovací techniku a další truck náhradní díly, jako jsou měchy, plastové díly a další doplňkový sortiment.

V roce 2009 se společnost TPL Trading stala součástí skupiny TTV group, kam se se svým konceptem plně začlenila do synergie činností této skupiny. TPL v ní zajišťuje velkoobchodní prodej náhradních dílů a zároveň poskytuje zázemí celé skupině TTV group, kde jsou tyto díly ověřovány a následně používány ve vlastní flotile.

velbloud

V současné době nabízí TPL Trading úzce specializovaný sortiment náhradních dílů, kterými zásobuje velkoobchody především na tuzemském trhu. Náhradní díly pocházejí přímo od evropských i světových výrobců, nevzniká tedy žádný další mezičlánek, a proto může TPL nabídnout výhodné ceny.

Proč velbloud?

Centrála společnosti se skladovými prostory o rozloze 800 m2 se nachází v Kostelci nad Orlicí. Odtud pravidelně vyjíždí vozy s náhradními díly, podobně jako velbloud vyráží se zásobami na dlouhé putování pouští. Rozvozové trasy směřují do všech krajů, kde zásobují konsignační sklady i stálé zákazníky.